NtLJDO

10 důvodů, proč kupující dávají přednost nových domům

Dnešní nové domy nabízejí více výhod než kdy předtím. Zde je stručný seznam Top 10 důvodů, proč tak mnoho domů kupující dávají přednost nové domovy použitého domů:

1) Design Your Dream Home Your Way: Proč se spokojit s možností někoho jiného, ​​když si můžete vybrat své oblíbené skříně, desky, zařízení, koberce a plovoucí podlahy? A když už jsme u toho, můžete si vybrat nádherná ručníky a kuchyňské příslušenství, osvětlení a další možnosti, které máte rádi. Váš nový domov bude odrážet váš styl, ne někoho jiného chuť.

2) Vyberte půdorysu a pokojová rozložení, které odpovídá vašim potřebám: Chcete ložnici v prvním patře? Je to tvoje. S masivní jeho a její je šatny? Hotovo! Chcete vysokými stropy a luxusní, resort-styl mistr koupel? Možná byste chtěli obývací pokoj s krbem ve které vyhovují vašim vlastníka nebo francouzskými dveřmi, které se otevírají do své soukromé terasu nebo na bazén? Je to jednoduché, když budete stavět svoji hlavní apartmá cestě.

3) Všechny nové, v záruce: Použitý domov má pravděpodobně unavené produkty, které se mohou brzy třeba vyměnit. Váš nový domov – a produkty, které zahrnují to – jsou zbrusu nové a v rámci záruky. Jaká je cena vyměnit střechu, spotřebiče, desky nebo ohřívač vody na použitém doma? Tyto složky vašeho nového domova vybaveny nejnovější návrhy a stavební materiály a měl by nabídnout roky pohodlí a zábavy, než potřebují vyměnit.

4) energie a úspory nákladů: Dnešní nové domy jsou mnohem energeticky účinnější než domy postavené před pěti lety. Versus domy postavené před deseti nebo 20 let, to je konec hry, výhoda new.Why spokojit průvan, energeticky plýtvání single dvojskla v použité doma? Mnoho nových domů nabízí dvoulůžkové, nebo dokonce triple-okenní skla. Speciální okna povlaky a inertní plyny, mezi vrstvami skla jsou často k dispozici, což vám ušetří ještě více energie a peněz v obou vytápění a chlazení sezónu.

5) Pohodlí a kvalita vnitřního vzduchu: Dnešní nové domy splňují přísné energetické normy a kodexy není na místě v minulosti. Kombinují vysoce výkonné energetické účinnosti s state-of-the-art ventilace a filtrace vzduchu. Výsledkem je celoročně, bez průvanu komfort a vyšší kvalitu vnitřního ovzduší.

6) Nízké nároky na údržbu: Nové vozy jsou dnes počítačově navržený a počítač vybavený. To je důvod, proč hrát mnohem spolehlivěji než automobil, který je 15 nebo 20 let. Domovy jsou stejné. Dnešní nové domy mají plány otevřeného patra a vysoké stropy, které odrážejí způsob, jakým žijeme dnes. Jsou také stavebních výrobků špičkových, které vyžadují méně péče a údržby. Další plus? Poslední stavební systémy a komponenty jsou navrženy a navrženy tak, aby pracovat společně.

7) Vybavení Společenství: Mnoho nové domy jsou postaveny v opulentní mistrovských plánované komunit s resort-stylu komunitních center, bazény a klubovny. Mnoho nových domů společenství mají také turistické stezky, chráněné otevřené země a některé z nejlepších nových škol a obchodů v blízkosti (nebo dokonce uvnitř) váš nový domov komunity.

8) Advanced Technology and Design: Je možné nahradit všechny single-dvojskla v reverzních doma s dnešními vysoce výkonné okny. Je také možné přidat izolaci použité domů. Nicméně, je to velmi nákladné nahradit datované spotřebiče, skříně a desky v použité doma – a stále nebude mít vysoké stropy sníte o v prvním patře staršího dvoupatrového domu. Všichni jsou důvody Sestavte si svůj nový domov cesty, aby odrážely způsob, jakým žijete dnes.

9) Bezpečnost: State-of-the-art jističe. Elektrické otvírače garážových vrat s infračervených paprsků, které zastavují v případě, tříkolka nebo dítě je příliš blízko. Pece s vysokou účinností a klimatizační zařízení, které používají nejnovější šetrné k životnímu prostředí chladiva. Skříně, koberce a barvy, které používají méně těkavé organické sloučeniny, takže vy a vaše rodina může lépe dýchat.

10), že New Home Feel: Použitý domov byl sen někoho jiného, ​​ne tvoje. Odráží jejich volby a rodinné vzpomínky. Můžete se naučit milovat avokádo-zelené zařízení (a mohou být ochotni drhnout barevného desky či mazací-pokryté trouby a varné desky), ale stále více a více lidí dává přednost, že nikdy nežili-in pocit.

Koneckonců, když byl v poslední době jste šel do obchodního domu a vybraných použité oblečení? Nebo navštívil prodejce vozu a zaplatili více za ojetý vůz, než nové auto?