19146812

Jak vybrat dřevěnou podlahu

Existuje spousta důvodů, proč milovat dřeva podlahy. Nejen, že je dřevo krásná, ale je to také měkký a teplý pod nohama, snadno se čistí, a hypoalergenní.

Pevná dřevěná podlaha bude trvat déle než jedno století, a povrchová úprava může být aktualizovány, kdykoli to nosí tenké. „Dřevo je živý materiál,“ říká architekt Ross Chapin, z Whidbey Island, Washington., „A to přináší život do domu.“ A tak výhodné jsou dřevěné podlahy, ve skutečnosti, že právě s nimi zvyšuje hodnotu domu.

Vzhledem k tomu, podlaha je podstatné funkce, bude tento typ si vyberete jít dlouhou cestu směrem k vymezení prostoru. A protože to obvykle představuje významnou investici, budete chtít, aby pečlivě vybírat.

Dobrou zprávou je, že je tu spousta z čeho vybírat. Volby dnes zahrnují nejen staromódní masivního dřeva proužky v obvyklé javor nebo dub, ale i plovoucí podlahy frézované z exotických druhů, nebo regionálních, či dokonce řez od pozůstatků 200 let staré stodoly. Možnosti místy navrhované výrobky ze dřeva – autentické vypadající povrchy, které může trvat dřevěné podlahy, kde se nikdy nevydal. A pak je tu rostoucí rodina z laminátů, které sice dřeva, uspokojí poptávku po dřevěném patře vystoupení na mnohem nižší cenu.

Všechny mají své výhody a nevýhody a více než několik podobností. Je možné získat prkna vzhled v geneticky upravené podlahy, například, stejně jako je možné koupit hotové pevné desky a přeskočit prach a narušení dokončovací práce na místě. My všichni by mohly být prodávány na vypadá na konci, ale je důležité si uvědomit, že pokud jde o dnešní dřeva podlahové výrobky, je tu spousta děje pod povrchem.