22474058

Měli byste si koupit nebo postavit dům?

Domov je obvykle největší investice, které člověk dělá. Většina kupujících skončit tráví spoustu času a energie buď vyhledávání nebo navrhování „perfektní domov“ před podepisování smluv. Místo, cena, tržní trendy, daně z nemovitostí, majitelé domů sdružení poplatky a stav majetku jsou zapracovány do domu lovu. Zajímá vás kolik stojí kvalitní vestavěné skříně? Navšivte stránku se vzorovými cenami. Kromě toho, každý kupující typicky má seznam přání, který zahrnuje specifické potřeby (věcí, které kupující absolutně mít) a chce (funkce kupující chtěli, ale mohl udělat, aniž by v případě potřeby). Zatímco doma, proces nákupu zahrnuje řadu důležitých voleb, jedním z prvních rozhodnutí, kupující musí udělat, je, zda se obchod pro stávající doma nebo postavit nový. Každá cesta má své výhody a nevýhody. Zde je pohled na obou stranách.

Nákup stávajícího bydlení

Existují dvě základní výhody nákupu stávající domácí: pohodlí a náklady. Jakmile jste předem schváleny svého věřitele, můžete nakupovat, vybrat si domov a učinit nabídku. Kvalifikovaný realitní agent může zjednodušit proces tím, že pomáhá najít vhodné vlastnosti, vůdčí vás prostřednictvím jednání a pomoc s papírováním. Jakmile bude vaše nabídka přijata, může být schopen zavřít a pohybovat se v během měsíce nebo dvou.

I přesto, že proces zahrnuje řadu opatření – jako je financování, prohlížení domovy, předkládání nabídek, domácí inspekce a zavírání – pohodlí, že budou moci pohybovat hned, je přesvědčivý dost pro mnoho lidí vybrat existující domácí po sestavení. To může být obzvláště pravdivé pro kupující na nabitý program, jako jsou přemístění pro novou práci nebo jejichž děti budou startovat v nové škole.

Pak je tu cena: V mnoha (ale ne všichni) případy, že je levnější koupit stávající domácí. Podle údajů shromážděných Národní asociace stavitelé domů, střední nový domov cen v roce 2013 byl $ 268,9 tisíc, ve srovnání s 197.400 $ na existujících domů v průběhu téhož roku. V závislosti na cílovém trhu s nemovitostmi, může ceny existujících domů ještě být docela příznivý v důsledku finanční krize a krach nemovitostí, které výrazně snížené ceny nemovitostí po celé zemi.

Dalším důvodem, proč stávající domov, může být lepší volbou je, pokud byste chtěli být v určitém usazené okolí – poblíž práci, ve škole, přátelé a / nebo rodinou. Kurzy jsou také, že domácí budou mít zralý terénní úpravy, takže nebudete muset starat o zahájení trávník, výsadba keřů a čeká na stromy růst. A chcete-li žít v blízkosti města, bude vaše nejlepší sázka být existující doma, protože většina, ne-li všechny, země už bude stavět.

Na druhou stranu, největší nevýhodou při koupi existující domů může být, že nebudete mít přesně to, co chcete. Nesmíte být v lásce s půdorysu, může přát, že polovina lázně v prvním patře byly plné koupel, nebo že tam byly další ložnice v přízemí. Starší domy v Zejména mohou být funkčně zastaralý, a již splňují potřeby většiny kupujících. Například, jinak krásný čtyři ložnice dům může mít pouze jednu koupelnu nebo kuchyň, může být příliš malé s žádný prostor pro expanzi. Pokud najdete existující domov, který má přesně to, co chcete, a je v perfektním stavu, budete muset utrácet další peníze na opravy, předělávání, zdobení a / nebo terénní úpravy. Tyto dodatečné náklady by měly být zapracovány do celkové ceny, a to zejména při výběru mezi různými vlastnostmi nebo porovnání nákladů na budování své vlastní dům.

Budování domova

Budování nový domov nenabízí stejný komfort jako koupi stávajícího domu. Nejen, že musíte najít zemi, která se velmi pravděpodobně nebude ve stávající části, musíte také faktor v době najít architekta nebo stavitele, a vybrat si každý prvek nové struktury. Připojení k existující vývoj může zjednodušit proces, i když to může omezit míru volby. Také je potřeba se starat o systémech, jako například, zda je země vám umožní přístup na obecní vodu a odpadní vody, nebo vyžaduje dobře a septik, spolu se všemi životního prostředí a dalších povolení.

Velkou výhodou: Jste mnohem větší pravděpodobnost, že dostanete přesně to, co chcete. Pro mnohé, tento faktor sám je dost na výběr budovy přes nákup, ale existují i ​​jiné výhody, taky.

Další vyzdobit? Nový dům může být doslova lépe pro vás. Nový domov je méně pravděpodobné, že mají obavy o zdraví nebo toxické materiály starší domácí – věci, jako je azbest, olovo barvy, plísně, atd A to může být postaven s určitými materiály, to dělat lepší pro životní prostředí. Zelené spotřebiče / Energy Star hodnocené spotřebičů a efektivnější záchody, vodovodní armatury a elektrické příslušenství vám umožní vytvořit „zelené“ pro udržitelnější domov v dlouhodobém horizontu. A vy máte možnost nainstalovat, rukáv a / nebo drát pro budoucí modernizace technologie, jako je domácí automatizace a solární.

I když počáteční náklady na budovy mohou být vyšší, může to být snazší získat zpět své investice. Můžete mít více významné zisky s další prodej svého nového domova. Novější dům je obvykle přitažlivější než starší domov pro většinu lidí. Kromě toho bude nový domov vyžadují méně oprav a méně náročné na údržbu, což může ušetřit čas i peníze.

Sečteno a podtrženo

Dokonce i když vám začít váš domov hledání nastavenou na hledání dokonalé stávající majetek, můžete skončit se rozhodl postavit se dostat přesně to, co chcete. Naopak, může máte v plánu na budování a později se rozhodnete stávající domov je lepší fit. V obou případech, práce s kvalifikovaný a zkušený odborník – ať už je to realitní agent, nebo generální dodavatel – může pomoci zajistit tento proces pokračuje tak hladce, jak je to možné.