7233974

6 důvodů proč si najmout designera

Dělat projekt výstavby bez architekt, projektant nebo designu-build Pro lze za promarněnou příležitost. Tady je důvod, proč. Kdo neslyšel, že pravidelné výlety do zubaře může zabránit šíření zubního kazu? I když sedí v tom křesle není zrovna příjemný způsob, jak trávit čas, většina z nás ví, že zubař má znalosti a zkušenosti, aby kontrolovat všechny aspekty našeho zdraví ústní dutiny. Podobně, Bytoví architekti (architekti, návrhy interiérů, Designéři a další) přinášejí bohaté znalosti a dovednosti, aby se ujistil všechny aspekty přestavby a vlastních domácích projektů jít tak hladce, jak je to možné.

Promluvte si s téměř každého, kdo se kdy pokusil udělat projekt výstavby bez profesionální pomoci, a budete pravděpodobně slyšet jeden příkaz znovu a znovu: „Přála jsem si najal návrháře.“ I v menších projektů, jako jedné místnosti předělat , jakmile se otevřou ty stěny, nastat situace, pro které pouze zkušený odborník může uplatnit jeho nebo její kreativní řešení problémů ušetřit čas a peníze.

Tady je důvod, proč to stojí za to, aby najmout designéra.

  1. Ušetříte čas. Možná nevíte, jak strukturální volby mohou ovlivnit instalaci mechanického systému. Nebo o možnostech nových materiálů nebo technologií, které by mohly být levnější, lepší nebo vhodnější než to, co jste zvyklí. Zjišťuje ty věci vyžaduje čas, a to v hojné míře. Zkušený odborník bude mít tyto informace v pohotovosti pro Vás.

Plus, s pokroky v technologii, nové techniky s obvodovým pláštěm přicházejí na trh stále častěji, a nové, přísnější požadavky na energetickou účinnost se transformovat, jak jsou zdi postavené a ukončit mnoha tradičních stavebních postupů. Takže je to důležitější než kdy jindy, aby někdo na vašem týmu, který chápe, jak se vaše stavební montážní splňuje současné požadavky stavebního zákona.

Tyto kódy jsou obvykle složité texty, které jsou obtížné pro ty, mimo stavebnictví rozumět. Když designéři předložit výkresy stavebního úřadu, recenze jim plány zkoušející a vydá oznámení o revizi řešit případné rozpory ze současných zákonů a stavebních norem.

Dobře informovaný návrhář s up-to-data znalosti stavebních vědy může dostat stavebních projektů až s minimálním počtem revizí. Protože každá revize vyžaduje určitý čas, aby být dokončen, má méně revize vám umožní dostat své povolení rychleji. Nekvalitní nebo neúplné dokumenty mohou oddálit konstrukci. Pronájem designer vám pomůže zajistit, že váš projekt splňuje příslušné kódy, takže je možné postupovat hladce zpracovávat vaše obce.

To by mohlo ušetřit spoustu bezesných nocí a potenciálně týdny na vašem projektu se snaží zjistit, co je zapotřebí k uspokojení požadavků kódu.

  1. Získáte své odborné znalosti a porozumění celkového stavebního procesu. Základní funkcí designéra je tlumočení vašim potřebám a přichází s profesionálním plánem pro jakýkoliv stavební projekt. I když jste ho nebo ji může pronajmout pouze pro tento úkol, bude návrhář také širokou škálu jiných zdrojů, aby se ujistil, celá budova proces pokračuje bez problémů.

V závislosti na vašich potřeb a rozpočtu, může projektant vás prostřednictvím příslušného procesu žádosti budovy, legislativy plánování výzkumu, pomáhat při najímání geodetů a generálních dodavatelů, doporučujeme subdodavatelů a řídit stavební fázi projektu vaším jménem, ​​aby zajistila, že budovy Plány jsou přesně dodržovány.

Snažím se to udělat sami by to znamenalo hodiny a hodiny výzkumu a možných zpoždění.

Existuje mnoho typů návrhářů, kteří pracují v domovském stavebnictví. Některé z nich jsou profesionálové s licencí; jiní jsou stavitelé, kteří rozšířili své služby v souvislosti s návrhem, stejně jako výstavbu vlastních domovů a domácí renovace.

Design-stavitelé a nelicencované návrháři tvoří velkou skupinu jednotlivců pracujících v zadávání veřejných zakázek na vlastních domů a rekonstrukcí. Mají tendenci být nákladově efektivní a může být tou správnou fit pro váš projekt, tak dlouho, jak si najít seriózní člověka pracovat.

Architekti jsou obecně dražší k pronájmu, ale to, aby byl projekt širší soubor dovedností

a talent, který může vyústit v obou výjimečném projektu a výjimečný zážitek. Tento

výsledky z další práce architekt staví do koordinaci všem zúčastněným v projektu, stejně jako jedinečné dovednosti a znalosti týkající se současné techniky, materiálů a stavebních procesů.

To znamená, že ne každý projekt vyžaduje architekt, a ne každý návrhu stavitele může splnit svou vizi. Pravidlem je, že čím více jedinečný a náročný projekt, tím lépe hodí architekt je pro ni.

10 věcí Architekti Want You vědět o tom, co dělají

  1. Mluví jazykem. Vzhledem k tomu, tolik informace o projektu jsou předávány pomocí dvourozměrné výkresy, existuje mnoho úmluv o tom, jak půdorysy, řezy a pohledy jsou interpretovány. Váš projekt se točí kolem překládat 2D kreslení na 3-D konstrukce s použitím dřeva patentky, izolace a další materiály.

Tam může být chybné interpretace těchto výkresů, což vede k nejasnostem o tom, jak stavební prvky jdou ruku v ruce. Zvlášť v případě, výkresy ukázat něco, že dodavatel nemusí být obeznámeni s. Nebo v případě, že dodavatel je zaneprázdněn a neměl čas, aby skutečně podívat se na některých částech výkresů, kritické prvky detailů mohou být přehlédnuty. Designér ví, jak zůstat na vrcholu tohoto.

Na nedávném projektu klient, který dohlížel svůj vlastní projekt výstavby zjištěno, že dodavatelé nebyly správně dodržovány výkresy s detaily. Oni nechtěně zapnutý umístění parotěsná zábrana z teplé straně obvodového pláště na studené straně, kde se zeď setkává podlahu. To nezní jako moc, ale většina problémy s plísní a hniloby v budově je způsobena delší době dojde ke kondenzaci v sestavě stěny a podlahy.

V průběhu doby přítomnosti vlhkosti povede k bakterií a hub formy se, což vede k hnilobě a strukturální selhání. Jediný způsob, jak opravit to vytrhnout několik kurzů cihel celém domě, stojí klientovi téměř $ 10,000.

Mít někoho, palubní kdo mluví jazykem může zabránit tyto nákladné přehmatů.

  1. Budou váš obhájce. Máte-li problémy s dodavateli na vašem projektu, může to být těžké pro vás k ověření, zda jsou správně provádí záměr výkresů, nebo dokonce které dodavatel je ve skutečnosti zodpovědný za danou problematiku.

To může být těžké vědět, kde odpovědnost za jednoho dodavatele končí a druhé začíná. Znovu a znovu jsme viděli věci dostat přehlédl nebo nesprávně postaven na počátku procesu, který ovlivňuje dodavatele později v práci. A pokud to dříve dodavatel opustil na jinou práci, je často těžké se dostat osobu zpět na místě opravit ty chyby. Navíc, je to nákladné pro nové dodavatele na opravu druhých chyby.

Měli jsme jeden klient, kteří neměli volit obstarat naše služby stavební poradenské. Musel, aby v druhém týmu sádrokartonových dodavatelů blízko konce projektu opravit špatnou práci počátečními subdodavatelů, kteří se nevrátí opravit oblasti, které nebyly na úrovni. Stálo klientovi dalších $ 3.500 z kapsy opravit chyby, které nebyly dříve zachyceny.

Nestandardní drywalling může způsobit celou řadu problémů ve fázi dokončování, ne nejméně který je nerovnoměrné dlaždice, protože dodavatelé dlaždice nemůže dostat přímku dodržovat dlaždice. Problémy, které nemusí být velmi zřejmé, když se podíváme na celé stěně sádrokartonové desky ve výstavbě osvětlení jsou zvětšeny, pokud je na dlaždice a pot světla jsou patrné oblasti, kde se dlaždice nesplňuje správně nebo je nerovnoměrný.

Podávání Smlouva může být přístup na pevný poplatek, nebo každou hodinu. Očekávat, že rozpočet 3½ 4½ procent vašeho stavebních nákladů, jak to pro typický projekt.

  1. Dostanete k jejich konstrukční smysl a smysl pro detail. Designér překládá vaše požadavky na funkční prostor, ale také z nich dělá krásné. Dobří návrháři jsou dokonalými trojrozměrné myslitelé a může využít své schopnosti najít speciální příležitosti v designu, který by mohl být snadno chápat ve dvou rozměrových výkresů. Navíc, oni jsou vždy držet up-to-data o trendech v místní a mezinárodní designu.

Chcete-li prostor, který má trvalý odvolání a přidává na hodnotu své investice, musíte najmout designéra. Návrháři mají dovednosti zahrnout funkce, které budou maximalizovat váš dům, ale zároveň zajistit, váš projekt běží hladce.

Ne všechny architektonické detaily se odrážejí ve výkresech. Architekti mohou také určit, zařizovacích předmětů, očekávané úrovně kvality, povrchové úpravy, elektrické příslušenství a další související informace, které jsou komunikovány ve výkresech nebo ve specifikacích napsaných pro dodavateli, kteří pracují na projektu. V případě, že architekt nepřipraví písemné specifikace, pak byste mohli čelit změny objednávek, což může zpomalit proces.

Změna objednávky jsou instrukce pro zhotovitele provést na místě změnu od toho, co je uvedeno v zadávací dokumentaci. Je možné zjednodušit konstrukci založené na místních podmínkách, ale také to může přidat náklady, pokud to vyžaduje předělání část stavby kvůli přehlédnutí.

  1. Budete mít přístup do dalších kvalifikovaných profesionály. Být v oblasti projektování se rozumí uspokojování spoustu dalších profesionálů, kteří se také pracovat na rezidenčních projektů. Od stavební inženýry k malířům, váš návrhář má asi dost síť kvalifikovaných dodavatelů, kteří mohou svou práci v rámci daného rozpočtu.

A znovu, zde je, že dodatečné náklady na kvalitní konstrukční tým může znamenat úspory v dlouhodobém horizontu. Myslím, že jedním z dodavatelů, s nimiž spolupracujeme to řekl nejlépe s citátem na dně společnosti hlavičkového, který zní: „Hořkost špatné kvality zůstane dlouho po sladkost nízkou cenu je zapomenuto.“