02A10NWN

10 chyb půdorysů

Velmi domu je pryč přes to – „? Proč není tento půdorys práce pro nás“ si vyberete domov, který si myslíte, že bude ideální pro vás a vaši rodinu a jakmile se přestěhovat se do, by vás zajímalo, Mnozí majitelé domů, aby Časté chyby při hledá nejlepší půdorysu, aby se vešly jejich potřebám.

  1. Nepředpokládejte každý půdorys odpovídá vašemu životnímu stylu:

Jednou z největších chyb při výběru správné půdorys je to, že jste zapomněl obraz vlastní rodina vaření v kuchyni nebo nechcete vzít v úvahu, jak se vaše špatné záda nemusí líbit jít nahoru 3 schodech po celý den. Posoudit svůj životní styl před volbou půdorys. Líbí se vám jeden příběh nebo několikapatrovou domů? Dáváte přednost otevřený půdorys, nebo jsou jednotlivé místnosti s oddíly lepší? Zjistěte, co jste si zvykli v pohodlný domov.

  1. Při prohlídce Model domů – odnést upgrady ve své mysli:

Pokud jste nakupování asi pro domácnosti Jedním z nejlepších způsobů, jak prožít půdorys domu, než si koupíte, je projít vývojáře modelových domů do ruky. Jedním z nejjednodušších chyb je dostat prodávané na upgrady, že domácí veterán a dodavatelé mají upsold model dál! Zkuste a strhnout nádherné povrchové úpravy, modernizované koberec, barva koordinovány tapety a závěsů a zaměřit se na uspořádání a toku místností. To vám pomůže učinit informované rozhodnutí při výběru půdorys.

  1. Nepoužívejte Předpokládám, že jste blázen za to, že pochopení půdorysu výkresy:

Pokud jste nedávno začal hledat, nebo navrhnout svůj příští domov, je více než pravděpodobné, budete muset přezkoumat architektonické výkresy nebo půdorysu kreseb. Zatímco u mnoha designovými profesionály to je druhá přirozenost, pro mnoho majitelů domů symboly a názvosloví může být obtížné pochopit. Nepředpokládejte, že jste měl vědět, co každé dveře houpačka, okna, schodiště, a multi-příběh prostor vypadá jako na půdorysu. Nedělají chybu, za předpokladu, zeptejte se!

  1. Ujistěte se, architektonické prvky vás nebude stát více v budoucnu:

Neexistuje nic jako dostat nadšeni architektonických prvků, které sluší na 2D půdorysu a cítit ještě hezčí když stojí uvnitř hotového domu. Podrobnosti, jako expanzivní podlahy až ke stropu oken, světlíků a dalších architektonických prvků by mohlo mít dopad na vytápění a chlazení vašeho domova, když přijde váš účet za energii. I když to nemusí být problém teď, myslím, že zelená úsporám nákladů na své architektonické prvky vašeho půdorysu pro budoucí bydlení taky.

  1. Nepředpokládejte, velikosti místností na půdorysu jsou přiměřené:

Kolikrát jste četl rozměry místnosti na půdorysu a pak si uvědomil, vaše stávající nábytek se nehodí, jako jste si mysleli, do konečného místnosti? Před rozhodnutím o konečné velikosti pro domácí Změřte svůj stávající nábytek. Pokud si nejste jisti, jak velký prostor budete potřebovat, měřit stávající nábytek, stoly a pěší zóna určit, kolik místa budete opravdu potřebovat ve svém příštím půdorysu. Přidejte na další oblast, pokud se snažíte přidat prostor pro další domova.

  1. Představte si, že vaše zábavné prostory plně obsazen při rozhodování o půdorysu:

Pro většinu majitelů domů sní o jejich ideální půdorysu, ale zvažte, jak krásné to bude mít několik lidí starších a kavárna na terase. Myšlenka na zábavných zákony in-po dobu jednoho měsíce každé léto, nebo mít všechny své spolupracovníky v průběhu v průběhu prázdnin nesmí překročit svůj názor. V závislosti na vašem životním stylu, pokud máte rádi pobavit, zvažte váš domov plně obsazen při plánování kuchyně, jídelna a obývací pokoj oblastech. Tím bude zajištěno, máte v plánu prostor pro mísit, stravování, tanec, servírování a samozřejmě prochází váš domov!

  1. Zvažte bezpečnosti pro ty nejmenší při výběru půdorys:

Už jste někdy zamiloval do sportovní auto, jen aby přivedl zpět do reality, že máte úplnou rodinu, která se nevejde do auta? Stejná chyba může být řečeno, pokud hledáte ideální domov pro vaši rodinu. Bezpečnost by měly pocházet první a mnoho půdorysu vybavení, jako jsou balkóny, schody, které nemají zábradlí, expanzivní skleněné sprchové kouty a další funkce může vypadat skvěle pro dospělé, ale může třeba upravit pro rodiny s malými dětmi.

  1. Místo, Místo … Změna své možnosti půdorys

I když můžete změnit půdorys v budoucnu, nezapomeňte nelze změnit umístění. S ohledem na tuto skutečnost, nedělají chybu pádu v lásce s půdorysem a zapomínají na majetku a jeho okolí vašeho domova. Pokud se zamilujete s uspořádáním ložnicí v půdorysu, ale nelíbí se vám, jak to vypadá se přes ulici v modelu doma – šance, že váš domov ve vaší lokalitě bude mít úplně jiný estetický, zobrazení, a proto cítit jinak. Nezapomeňte při výběru půdorys; Ujistěte se, že interiéry bude fit s vaší lokalitě.

  1. Vyberte si půdorys, který pracuje s Vaším rozpočtem nyní

Jedna chyba kupců domů a bytů se často, aby při pohledu na půdorysy je nad výdaji pro budoucnost, spíše než plánování pro současnost. Vždy se můžete upgradovat svůj domov. Z povrchových úprav a inovativních dodatky k možnému doplnění o prostor a vybavení. Nechápejte přeprodané z domácí prodejní jednatele nebo zástupce vývojáře – jen vy víte svého rozpočtu. Plán pro váš rozpočet teď, takže se budete cítit komfortní bydlení ve vaší domácnosti a necítí „finančně napjaté“ každý měsíc, aby se platby na vašeho domova.

  1. Přiveďte svou rodinu s sebou při výběru půdorys

Nedělají chybu, aby vaše podlahy rozhodování plán tvorby pro sebe. Pokud jste schopni projít fyzikální modely domů, než rozhodne o půdorysu, zvážit podání svou rodinu s sebou na rozhodnutí. To vám může pomoci vidět reakce spolubydlícími, děti, dalších významných nebo jiní, kteří budou sdílet s sebou domů. Být „pouze na jeho rozhodnutí výrobce“ může někdy selhat na vás – místo má vaše rodina váží k důležitým rozhodnutím výběru ideální půdorys pro vás všechny!

Freshome čtenáři jsme, že znáte všechny zkušenosti patře rozhodnutí plán dělat po celou dobu. Jaké chyby byste přidat do seznamu?