02A10EG3

21 trendů bydlení pro rok 2015

Každý, kdo chce být hip, a nejnovější trendy v designu může pomoci odlišit jeden od druhého domova. A to není vše blesk; mnoho nových domů módy jsou zaměřeny na pare údržby a energetické využití a poskytovat informace rychleji. Zde je pohled na to, co přijde. Vestavěné skříně na míru po celé Praze.

Tentokrát roku, slyšíme od téměř všech odvětví hospodářství, co se očekává, že budou populární v příštím roce. Gurmáni s prstem na tepu restaurace průmyslu a horké televizní kuchaři nám řekne, rozloučit cukrové řepy-and-kozím sýrem salát a ahoj pražené květák, a není žádný konec gadgets chválil jako další velká věc.

V oblasti nemovitostí, nicméně, trendy obvykle přicházejí pomalu, často dobře poté, co se objeví v komerčních prostorech a módy. A ačkoli oni mohou lákat kupující a prodávající, připomenout jim, že trendy jsou právě to, změna směru, že může zaujmou, jít proud, pak zmizí (i když někteří budou nabírat rychlost a zůstávají za klasiku). Kterým směrem půjdou, je těžké předvídat, ale tady jsou 21 trendy, které odborníci očekávají, k tomu velkou přitažlivost v letošním roce:

Coral odstíny. Výbuch nové barvy je často nejjednodušší změnou pro prodávající, aby se, které nabízejí největší muziky za své dolar. Sherwin-Williams říká Coral Reef (# 6606) je rok 2015 je barva roku, protože odráží optimismus země o budoucnosti. „Máme světlejší vyhlídky teď, že jsme z recese. Ale to není chvástání barva; to je více mladistvý, a přesto sofistikovaný, „říká Jackie Jordan, ředitel společnosti barev marketingu. Navrhuje používat venku nebo na přízvuk zeď. Spárovat s ostré bílé, šedé, nebo podobné saturaci lila, zelené a fialové.

Otevřené prostory jít proudu. Otevřený plán podlaha může cítit jako starý klobouk, ale je to stále přání za mladého bederní demografickém, takže budete stále vidět tento nákres v tradičních condo budov a rodinných domů v předměstských 2015. Důvod? Poté, co v kuchyni stala rozbočovač domova, bylo dalším krokem k odstranění všech stěn pro větší sounáležitosti. Konstrukční odborníci na Nurzia Construction Corp. doporučuji jít o krok dále a přidat okna do lepší splynutí interiéru i exteriéru.

Off-the-shelf plány. Kupující, kteří nechtějí trávit čas ani peníze na celnici mít jinou možnost. House plan společnosti nabízejí nesčetné plány na změnu na místě, kód, rozpočet, a klimatické podmínky, říká James Roche, jehož Houseplans.com firma má 40.000 volby. Existuje spousta společností, aby zvážila, ale nejlepší sázky jsou ty, které jsou aktualizace rozvržení pro dnešní Wish Listy-otevřený obývací, více mistr apartmá, vyšší energetickou účinnost a menší stopy pro downsizers (ve skutečnosti, Roche říká, jejich plány „průměrný nyní je 2.300 čtverečních stop, ve srovnání s 3500 před několika lety). Mnoho stavitelé přijme plány těchto outsidery „, ačkoli oni mohou účtovat je přizpůsobit.

Volně stojící vany. Volně stojící vany může vykouzlit obrazy viktoriánské éry bohatství, ale nejnovější iterace od společností, jako je Kohler ukazuje chladnou sochařský ruku. Jedna námitka: některé může být těžké vylézt dovnitř a ven. Tyto vany doplňovat další koupelnové trendy: otevřené výklenky a jednotlivé umyvadla, protože dva lidé jen zřídka používají místnosti současně.

Křemence. Zatímco žula ještě apeluje, křemenec se stává novým hot kandidátem, a to díky jeho pověst jako přírodní kámen, který je prakticky nezničitelný. Je také více podobá nejvíce luxe klasický mramor bez nedostatků snadno barvení. Křemenec postupuje vpřed loňské oblíbené, křemen, který je také těžké, ale je člověkem.

Porcelánové podlahy. Pokud se chystáte jít s imitací dřeva, bude porcelán bude vaše 2.015 go-do. Je to levnější a nosí stejně nebo lépe než skutečná věc, říká architekt Stephen Alton. Porcelán lze nalézt v tradičních malých dlaždic nebo dlouhých, lineární prken. Je také k dispozici v mnoha barvách a textur, včetně populárních jednobarevné komba s nepatrnými změnami pro nádechem diferenciace. Dobrá místa se použít tento materiál jsou high-dopravní pokoje, chodby, a plochy vystavené vlhkosti.

Téměř Jetson-ready. Ceny se snížily pro technologie, jako jsou webové řízené bezpečnostní kamery a senzory pohybu pro domácí zvířata. Novější modely jsou také jednodušší na instalaci a provoz, protože mnozí jsou napájeny bateriemi, spíše než vyžadovat elektrikáře, přepojit celý dům, říká Bob Cooper na Zonoff, která nabízí softwarovou platformu, která umožňuje více inteligentní zařízení komunikovat spolu navzájem. „Už nemusíte starat o různé standardy,“ říká Cooper.

Nabíjecí stanice. S velikostí elektronických zařízení se snižují a šíření Wi-Fi, poptávka po velké stoly a samostatnou domácí kanceláře slábne. Nicméně majitelé domů stále potřebujeme vyhrazený prostor pro nabíjení zařízení, a nejpopulárnější místa jsou roh kuchyně, vstup z garáže, a bahno místnosti. V některých dvoupodlažních Lexington Homes plánů, výklenek je vynětí půdy z produkce na vyloděním každý projde denně.

Více mistr apartmá. Mít dvě ložnice apartmánů, každý s vlastním sociálním zařízením přilehlým, dělá dům lépe pracovat pro více generací. Takové uspořádání umožňuje dospělé děti a stárnoucí rodiče se pohybovat v pro dlouhodobé nebo krátkodobé pobyty, ale uspořádání rovněž vítá out-of-město hosté, podle Nurzia Construction. Pokud jsou oba apartmány se nachází na hlavní úrovni, narazí na jackpot.

Krby a ohnišť. Pohled na plamen reálném nebo faux-má univerzální přitažlivost jako signál tepla, romantiky a pospolitosti. Nové verze na trhu, aby tento vybavením přístupnější s více kompaktním designem a méně ventilačních obavy. V letošním roce se na pozoru pro nejnovější iteraci na této Classic: elegantní, moderní bere na pokorné krbová kamna.

Wellness systémy. Stavitelé jsou nyní řešení v oblasti životního prostředí a zdraví s celostní řešení, jako je zpětné získávání tepla větrání, které filtr vzduchu nepřetržitě a využívají málo energie, říká realitní developer Gregory Malin z Troon Pacifiku. Další nové způsoby, jak zlepšit healthfulness zahrnout světelné systémy, které využívají sluneční svit, bazény, které se vyhýbají chlór a sůl tím, že uvádí druhý přilehlý bazén s rostlinami a štěrkem, které očistím vody a jedlé zahrady v hlavní roli přísady, jako jsou kudrnaté modré kapusta.

Úložný prostor. Nová módní slovo je „specializovaný storage,“ umístil přesně tam, kde je to potřeba. „Majitelé domů chtějí, aby vše, co mít své místo,“ říká návrhářka Jennifer Adams. Další majitelé domů jsou stále ochotnější ostříhat rozměry druhé nebo třetí ložnice s cílem získat vhodné velikosti šatnu v jejich ložnici, říká Alton. V kuchyni, může to znamenat „super“, spíž spíž -a Butlera na steroidech s přípravka prostorem, otevřeným skladování, sekundární zařízení, a dokonce i prostor pro balení dárků. „To minimalizuje nepořádek v hlavním kuchyni,“ říká architekt Fred Wilson Morgante-Wilson.

Grander garáže. Podle Troon Pacifiku, nové trendy patří hlavně přinášet materiál, na příjezdové cestě se do garáže, regulaci teploty, elegantní skleněné dveře, speciální zóny pro ovládací prvky domů audiovizuálních a velký dřez nebo vana umýt mazlíčky. Pro majitele domů s hlubší kapsy, auto výtahy šli rezidenční tak další auta nemusí být zaparkované venku.

Keyless entry. Zapomeňte na klíč (znovu)? Žádný velký problém, jak stavitelé začínají přepnutí do biometrických otisků prstů dveřní zámky s numerických algoritmů zapsaných v databázi. Některé systémy umožňují vlastníkům domů zjistit, kdo a kdy vstoupil, říká Malin z Troon Pacifiku.

Ochrana vod. Obavy sucha-pustošil Kalifornii se šíří na celostátní úrovni. Majitelé domů mohou nyní koupit využívání dešťové vody nádrží a cisteren, graywater systémy, počasí řízené zavlažování stanice, propustné dlažby, sucho tolerantní rostliny, a no-nebo nízko-sekat trávu.

Salon stylu stěny. Namísto zobrazení několik odlišných kusů na zdi, dále jen „salon styl“ trend představuje práce od podlahy ke stropu a ode zdi ke zdi. Myslíš, že pařížský salon na přelomu století. HGTV návrhář Nayak Taniya navrhuje použít společný jmenovatel pro soudržnost, jako jsou stejné podložce, barvy, rámu, nebo předmět. Než se visí na stavební práce, ona místa je čtyři až pět sune se od sebe, začíná ve středu a ve výšce očí a pracovní ven, pak nahoru a dolů. Ona používá Frog Tape otestovat rozložení, protože nebere v malovat od stěn. Umělec Francine Turk také nainstaluje funguje tímto způsobem, ale dává přednost testování design na zem jako velký skládačka.

Cool měď. Nejprve přišla cín; pak mosazi se na scénu. V roce 2015 „, že“ metal je měď, která může vyzařovat teplo v průmyslových velkých segmentů nebo soudně během několika backsplash dlaždice, závěsné svítidlo, nebo hrnce visí ze stojanu. Odvolání pochází z popularity průmyslové šik, který ikonický styl Restoration Hardware je již pomohla propagovat, říká návrhář Tom Segal.

Návrat na lidské měřítko. Během McMansion šílenství, kuchyně byl tak velký, že téměř požadováno brusle se dostat kolem. Letos uvidíme návrat k lidštější, pohodlnější měřítku, říká Mark Cutler, šéfkonstruktér designu platformy nousDecor. V mnoha obytných nebo rodinných pokojích, které bude znamenat jen tolik prostoru pro jednoho rozhovoru seskupení, a v kuchyni jednu sadu spotřebičů, méně desky a menších ostrovů.

Luxury 2.0. Získání správné množství spánku může zlepšit bdělost, náladu a produktivitu, v souladu s národní Sleep Foundation. S trendy, jako je Arianna Huffington vychvalováním význam spánku, není pochyb o tom tento konkrétní zdravotní problém půjde proud v letošním roce. A není žádný prostor lépe oddávat touhu po kvalitní odpočinek než v ložnici, říká návrhářka Jennifer Adams. „Všichni si uvědomil, že je důležité pohodlí, kvalitní spánek, a starat se o sebe,“ říká. Chcete-li pomoci, Adams navrhuje zásobit luxusním lůžkoviny, nové matrace, pohodlných polštářů a uklidňující vůně.

Odstíny bílé kuchyní. Přes všechny rozdíly v barev a textur pro kuchyňské linky, backsplashes, skříně, a podlahy, všichni-bílá kuchyňská ještě dostane mosazný kroužek. „Sedm z 10 našich kuchyních mají nějakou formu bíle lakovaného skříněk,“ říká stavitel Peter Radzwillas. Co je teď jiná, je, že všichni-bílá, neznamená stejný bílý, protože variace přidat hloubku a vizuální přitažlivost. Bílý může jít od ostře bílé až po krémově a dále až světle modro-šedé, říká Radzwillas. On také poznamená, že když skříňky jsou bílé, mohou majitelé domů zvolit větší, odvážnější hardware.

Outdoor bydlení. Zájem o trávení času venku stále houbaření a 2015 bude mít několik nové možnosti pro zvýšení prostoru, včetně venkovní sprchy sousedících s bazény a vířivkami spolu s lépe vybavených střešních plášťů pro městské obyvatele. Také očekávají, že zlepšení v výhod pro domácí zvířata, jako jsou soukromé pes běží a mytí stanic, říká zahradní architekt Jean Garbarini Damona Farber Associates.

I když je to zábava být au courant s nejnovějšími trendy, je to také moudré, aby to, co je nejnovější ve výhledu pro své klienty. Připomeňte jim, že konečné rozhodnutí o aktualizaci by měla záviset na jejich potřeby a rozpočty, nikoliv lákavých předpovědi Hvězdáři.